Dočasná péče

 V rámci pomoci kočkám se věnujii vedle péče o handicapované kočky i dočasným péčím o vyhozená a nechtěná koťata a kočky. Věnuji se i občasným kastracím a dalším záchranným akcím, hledání pomoci a řešení pro týrané nebo nechtěné kočky. Zde uvádím všechny mé aktuální dočasné péče. Všechny kočičky v dočasné péči hledají milující domov. 


Terezka, Emilka, Deniska, Martínek a Mařenka hledají domov!


V současné době je umístěno v dočasné péči HandicapCats, z .s. 5 krásných a zdravých koťátek. Tato koťátka byla odebrána z lesa, kam je zřejmě někdo zavezl, aby se jich zbavil. Bez mojí pomoci by tu už nebyly. Jsou to úžasné osobnosti, mazlivé a laskavé vůči člověku. Původně však byla při příjmu všechna koťátka plachá. Je jim 6 měsíců. Jsou zvyklé doma, KASTROVANÉ, očkované, testované na FELV a FIV s výsledkem negativní. Vzhledem k tomu, že jsou na sobě závislé, upřednostním zájemce o adopci páru, ale není to nutně podmínkou, pokud půjdou ke kočičce. 


Půjdou na adopční smlouvu. Prosím zájemce, aby psali SMS nebo volali na tel. 733 781 7 nebo se ozvali formou zprávy na našem facebooku.