Nejen lidský život má cenu

Spolek jsem založila, abych bojovala proti předsudkům, proti nelásce a nepochopení, proti rychlým řešením eutanazie, které se často navrhuje pro postižené kočky. Přitom, postižené lidi bychom nikdy neposílali na smrt. Je to pro mě ukázka nadřazenosti, lhostejnosti  a emocionální otupělosti vůči zvířatům obecně. 

Mým snem je, aby všechna postižená zvířata dostala potřebnou péči a soucit. Přála bych si, aby se myšlenka toho, že i postižená kočička může žít kvalitní život, šířila jako virál a umožnila ostatním být odvážní a zkusit s hendikepovanou kočkou žít. Zase až tolik se to od soužití se zdravou neliší!  Vstup za hranice komfortní zóny  jsem sama prožila a vím, jaké to je. Je to starost navíc, ale taky LÁSKA, RADOST A ŽIVOT NAVÍC! Je náročné smířit se s realitou, že spousta postižených koček je bez výjimky odsouzena k smrti, bez ponechání sebemenší špetky naděje na život. Když je smrt  vnímaná jako jediná vhodná pro postiženou kočku odborníky, často se stáváme my majitelé rezignovanou figurkou bez argumentů.  Ale jde to i jinak! Pro všechny, kteří se nechtějí smířit s nejjednodušší cestou, píši články a natáčím instruktážní videa, abych pomohla společně s vámi ZMĚNIT pohled na hendikepované kočky jednou provždy! 


Zde se dočtete jak efektivně pomoci handicapované kočičce. Péče o handicapovanou kočku je sice o trochu náročnější než péče o zdravou, ale rozhodně se není čeho bát!